Ogłoszenia

Gala 25-lecia Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Uroczystości z okazji 25-lecia ustanowienia samorządów województw odbyły się 30 maja 2023 roku w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie.

Samorząd terytorialny, jako lokalny podmiot władzy publicznej obchodzi w tym roku jubileusz - 25. rocznicę uchwalenia...

... Podczas spotkania w olsztyńskiej filharmonii powiększyło się ponadto grono honorowych obywateli województwa warmińsko-mazurskiego. Odznaką Honorową Za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego zostali wyróżnieni: Jerzy Buczyński, Robert Dawidowski, Jarosław Dzienis, Zbigniew Jędrkiewicz, Jolanta Szulc, Jan Śmietanko, Marek Wysocki oraz Bożena Zaborowska.

Szczegóły: https://warmia.mazury.pl/rozwoj-regionu/aktualnosci/8524-gala-25-lecia-wojewodztwa-warminsko-mazurskiego

Święto 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego - 03/06/2023

Swięto Pułku 2023

Szanowni Mieszkańcy!
 
3 czerwca (sobota) 2023r. w godz 11:00 - 15:00 zapraszamy do centrum miasta Gołdap na obchody Święta 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Burmistrz Gołdapi.
 
informujemy, że w związku z organizacją obchodów Święta 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego parking główny przy Placu Zwycięstwa oraz parkingi boczne od placu Zwycięstwa 9a do placu Zwycięstwa 17 zostaną zamknięte od 1 czerwca (czwartek, godz. 17:00) do 3 czerwca (sobota, godz. 20:00) oraz parkingi boczne od placu Zwycięstwa 9a do placu Zwycięstwa 17. Od 2 czerwca zostanie zamknięty również odcinek ulicy od placu Zwycięstwa 9a do placu Zwycięstwa 17.

Podpisanie umowy na wykonanie przebudowy i rozbudowy obiektów.

W dniu 06.03.2023r. w siedzibie PWiK w Gołdapi miało miejsce podpisanie umowy z wykonawcą w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” na operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa”.

Praca: konserwator urządzeń - oczyszczalnia

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Gołdapi

poszukuje pracownika na stanowisko
konserwator urządzeń- oczyszczalnia

Praca: elektryk – automatyk

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gołdapi

poszukuje pracownika na stanowisko
elektryk – automatyk

Strony