PIJEMY GOŁDAPSKĄ KRANÓWKĘ - Rozdanie nagród

Konkurs plastyczny „Pijemy gołdapską kranówkę” doczekał się swojego wielkiego finału, podczas którego rozdano nagrody w postaci poidełek i upominków indywidualnych. W dniu 10 lutego na Pijalni spotkaliśmy się z jego  zwycięzcami.

Powoli zmienia się świadomość mieszkańców i coraz więcej osób sięga po „kranówkę”. Pomysł, by w szkołach i przedszkolach udostępnić uczniom wodę do picia, wynikł z tej właśnie potrzeby. Podobne akcje były już i są przeprowadzane w innych miastach. Woda, która płynie z gołdapskich kranów, spełnia wszystkie wymagania jakościowe, zawiera niezbędne i ważne dla zdrowia pierwiastki i składniki mineralne, a co ważne – nie ustępuje jakością wodom źródlanym i niektórym mineralnym.

4 poidełka PWiK Sp. z o. o. w Gołdapi zainstaluje w najbliższym czasie w zwycięskich placówkach. Takie samo urządzenie zostało wcześniej zamontowane w Urzędzie iejskim. Ponadto rozdano 10 nagród indywidualnych w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Szczególne podziękowania należą się młodym artystom za udział oraz ich opiekunom, bez których zaangażowania konkurs z pewnością by się nie odbył. Nadesłane prace były twórcze, estetycznie wykonane, ujmowały starannością i zaangażowaniem, z jakimi zostały wykonane oraz oryginalnością pomysłu.

Za pomoc i okazane wsparcie serdecznie dziękujemy również sponsorom. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Gołdapi

organizator konkursu.