Praca - konserwator urządzeń - oczyszczalnia

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Gołdapi poszukuje pracownika na stanowisko konserwator urządzeń- oczyszczalnia

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • utrzymanie nadzoru technicznego nad oczyszczalnią ścieków i siecią kanalizacyjną,
  • prowadzenie prac obsługi codziennej, tj. przeglądy urządzeń oczyszczalni i sieci kanalizacyjnej, utrzymanie właściwych parametrów pracy urządzeń,
  • dokonywanie bieżących prac i napraw konserwacyjnych oczyszczalni i przepompowni ścieków,
  • dokonywanie wymiany i napraw uszkodzonych urządzeń oczyszczalni i przepompowni ścieków w zakresie bieżącej konserwacji i bieżących remontów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność oraz predyspozycje do pracy w trudnych warunkach pogodowych,
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne – uprawnienia elektryczne (wkładka E)

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w siedzibie PWiK Gołdap lub na adres:
PWiK Spółka z o.o. w Gołdapi ul. Gen. Sikorskiego 9A 19-500 Gołdap, lub drogą elektroniczną - oczyszczalnia@pwik.goldap.pl do 05.11.2021 r.

Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy dyskrecję.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Pana/Pani danych osobowych, o których mowa poniżej, jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o. ul. Sikorskiego 9A, 19-500 Gołdap NIP: 847-13-83-832, Regon: 790657082. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: telefon: 792 994 224, e-mail:  iod@pwik.goldap.pl
Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na wolne stanowisko pracy.
Pani/Pana dane osobowe będę przechowywane na czas rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania przeniesienia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Jeżeli przetwarzanie Pani/Panu danych odbywa się na podstawie zgody, może ona być w każdej chwili cofnięta, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej cofnięciem.
Podanie przez Panią/Pana danych następuje w celu rekrutacji na wolne stanowisko pracy, podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie powoduje brak możliwości brania udziału w rekrutacji.