e-faktura – faktura na e-mail

Szanowni Klienci! Proponujemy Państwu, aby wspólnie zadbać o otaczające nas środowisko naturalne wykorzystując elektroniczną formę Faktury VAT tzw. e-Fakturę.

 • e-Faktura zawiera takie same dane co faktura w wersji papierowej oraz posiada taką samą wartość prawną
 • Przesyłana jest do Klienta na wskazany adres e-mail, Internetowe faktury jest to usługa polegająca na przesyłaniu faktur (w PDF) drogą e-mailową. Przystąpienie do e-Faktur Aby skorzystać z e-Faktury wystarczy posiadać internet, a następnie przyjść do Biura Obsługi Klienta i podpisać oświadczenie upoważniające nas do jej wystawienia, podając jednocześnie swój adres e-mail lub wypełnić oświadczenie dostępne na stronie internetowej w zakładce dokumenty do pobrania i przesłać prawidłowo wypełnione oświadczenie do Biura. Korzyści dla Klientów:
 • poczucie komfortu obsługi (terminowe otrzymywanie faktur)
 • brak dodatkowych opłat za korzystanie z elektronicznych faktur
 • całodobowy dostęp z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową
 • ułatwienie kontaktu z usługodawcą dla osób przebywających za granicą
 • ułatwienie kontaktu z usługodawcą dla osób niepełnosprawnych. Co to jest e-faktura? To wygodna, bezpieczna i szybka forma elektronicznej faktury, zawsze w zasięgu Twojego maila. Z e-fakturą zyskujesz więcej bo: - chronisz środowisko - masz lepszą jakość życia, - masz poczucie komfortu obsługi i terminowo otrzymujesz faktury, - nie masz dodatkowych opłat za korzystanie z elektronicznych faktur, - posiadasz całodobowy dostęp z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową, - masz ułatwiony kontakt z usługodawcą dla osób przebywających poza miejscem zamieszkania.
  Nie zwlekaj i przekonaj się, że przechodząc na e-fakturę zyskujesz każdego dnia!
  E-faktura posiada zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z 17 grudnia 2010 r. taką samą wartość prawną, jak dokument w formie papierowej.
pliki do pobrania::